databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

Budget-filter

Koopwoningen onder €600.000 in Den Bosch

61 actieve listings met vraagprijs tot en met €600.000, gesorteerd op prijs aflopend.

Alle koopwoningen Den Bosch

Wat je krijgt onder €600.000 in Den Bosch

Voor een budget tot €600.000 zijn er momenteel 61 koopwoningen in Den Bosch. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.

Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Den Bosch is € 550.000 (€ 4.766/m²). Een woning van circa 126 m² past dus rond uw bovengrens van €600.000.

Wijken in Den Bosch

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Bordeslaan 322 Paleiskwartier 113 3 A € 595.000 € 5.265
Gerard Bruningstraat 2 Molenhoek 143 6 E € 595.000 € 4.161
Mgr. Diepenstraat 15 De Vliert 125 5 B € 595.000 € 4.760
Klokwetering 34 Orthen 116 4 C € 595.000 € 5.129
Hengmeng 118 De Staatsliedenbuurt 141 5 A € 585.000 € 4.149
Creijenhoek 31 De Overlaet west 136 4 A € 575.000 € 4.228
Hoflaan 335 Paleiskwartier 73 3 A € 575.000 € 7.877
Javastraat 6 Aawijk Zuid 108 4 C € 575.000 € 5.324
De Groote Rede 92 De Watertuinen 161 5 A+ € 555.000 € 3.447
Daliënwaerd 39 De Haverleij 153 5 A+ € 550.000 € 3.595
Ernst Bagelaarstraat 21 Hintham zuid 141 8 C € 550.000 € 3.901
Zwaluwborch 27 De Overlaet oost 111 5 C € 550.000 € 4.955
Fluitenkruid 40 Empel oost 118 5 A+++ € 550.000 € 4.661
Luijbenstraat 18 Het Zand 97 2 C € 530.000 € 5.464
Bijsteren 45 Lokeren 115 5 B € 529.500 € 4.604
De Beekdam 11 De Watertuinen 113 5 A € 525.000 € 4.646
Heerendonklaan 59 Deuteren 98 3 A € 525.000 € 5.357
Kruisherenborch 40 De Overlaet west 118 5 C € 519.500 € 4.403
Wuyvenhaerd 42 De Haverleij 133 6 A+ € 510.000 € 3.835
Commissaris van der Hartenlaan 12 De Kruiskamp 121 5 A € 509.000 € 4.207
Willem Elsschotstraat 7 Molenhoek 133 4 B € 499.000 € 3.752
Groote Wielenlaan 358 De Hoven 104 4 A € 498.500 € 4.793
Hofplein 86 Paleiskwartier 75 3 A € 495.000 € 6.600
Rembrandtstraat 10 Kom Vinkel 149 6 C € 495.000 € 3.322
Lange Tuinstraat 76 De Muntel 62 3 C € 495.000 € 7.984